Strona główna » Sprzęt medyczny GCE do walki z Covid-19

Sprzęt medyczny GCE do walki z Covid-19

Opublikowano 21 październik 2020 przez Anna Switkowska

Według informacji Ministerstwa Zdrowia na dzień 21.10.2020 potwierdzono w sumie 202 579 przypadków zakażenia SARS-CoV-2 i niestety wszystko wskazuje na to, sytuacja będzie się pogarszać. Wraz z nieustającym wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 w Polsce i na świecie rośnie zapotrzebowanie na specjalistyczny sprzęt medyczny, urządzenia do obsługi gazów medycznych, które są niezbędne do walki z pandemią.

Zespół GCE Healthcare Polska dokłada najwyższych starań w walce z COVID-19 oferując szpitalom, placówkom medycznym, oddziałom intensywnej terapii, zespołom ratowniczym najwyższej jakości reduktory tlenowe, dozowniki tlenu, nawilżacze tlenowe, przenośne i stacjonarne koncentratory tlenu.

Jaki sprzęt medyczny szczególnie rekomendujemy w walce z SARS-CoV-2:

REDUKTORY TLENOWE MEDISELECT

Reduktory tlenowe Mediselect mają szerokie zastosowanie w placówkach medycznych, szpitalach, ratownictwie medyczny a także w domowej tlenoterapii. Głównym celem reduktora jest obniżenie ciśnienia do wartości roboczych przyajznych dla pacjenta i przepływ tlenu. Szczegółowe informacje o Mediselect. 

DOZOWNIKI TLENOWE MEDIMETER

Dozowniki tlenu stosuje się w szpitalach, oddziałach ratunkowych, karetkach, laboratoriach medycznych. . Głównym celem jest kontrola przepływu powietrza lub tlenu podawanego pacjentowi. Medimeter występuje w kilku wersjach - ze złączem do punktu poboru gazu, z uchwytem do montażu na szynie, z wężem i w wersji podwójnej. Dostępny w standardzie AGA i DIN. Szczegółowe informacje o Medimeter.

 

DOZOWNIKI TLENOWE SKOKOWE (przepływomierze) MEDIFLOW

Mediflow® II to dozowniki tlenu przeznaczonym do reanimacji i CPAP’ów. Umożliwiają regulację przepływy tlenu w sposób skokowy. Szczegółowe informacje o Mediflow.

 

NAWILŻACZE TLENOWE MEDIWET 

 

Tlen stosowany do celów medycznych ma niewystarczający poziom wilgotności co jest nietolerowane przez pacjenta. Nawilżacze tlenowe pozwalają osiągnąć odpowiedni poziom wilgotności tlenu, który jest dostarczany do pacjenta a także zwiększyć jego przyswajalność. Szczegółowe informacje o nawilżaczach tlenowych Mediwet.

 

KONCENTRATORY TLENU

Koncentratory tlenu wykorzystywane są w tlenoterapii szpitalnej lub domowej. Ich celem jest dostarczanie skoncentrowanej ilości tlenu osobom, które mają problemy ze swobodnym oddychaniem. Wybierając koncentrator należy zwrócić uwagę na stopień zdolności koncentracji tlenu. Niska cena za która stoi niskie stężenie tlenu na poziomie 50-80% oznacza mało efektywną terapię. Koncentracja tlenu w przenośnych koncentratorach GCE wynosi nawet 96%. Szczegółowe informacje o koncentratorach przenośnych i stacjonarnych.

AQUAPACK - WODA STERYLNA

Sterylna woda jednorazowego użytku do nawilżania tlenu w dozownikach stosowanych na oddziałach szpitalnych.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania, potrzebujesz konsultacji a może szybkiej dostawy produktów? – zadzwoń lub skontaktuj się via e-mail z naszym zespołem.