Strona główna » O nas » Praca - dołącz do nas

Praca - dołącz do nas

Firma GCE jest światowym producentem osprzętu gazowego, w tym gazowego sprzętu medycznego. Obecnie poszukujemy osoby do rozwoju bezpośredniej sprzedaży i wsparcia technicznego. Głównym zadaniem Kandydata jest realizacja przyjętych planów sprzedaży w podległym regionie (cały kraj) oraz utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z klientami firmy. Dodatkową odpowiedzialnością na tym stanowisku jest aktywne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych komponentów, produktów i rozwiązań inżynierskich

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Engineer/ Inżynier ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

• Realizacja działań sprzedażowych w podległym regionie/terenie w celu osiągnięcia założonych planów sprzedaży
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy - biura projektowe, firmy instalacyjne i producenci gazów
• Regularne wizyty u klientów – minimum trzy dni w tygodniu, sporządzanie raportów i rejestrowanie działań w systemie
• Bezpośrednie doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań inżynierskich
• Analiza podległego rynku pod kątem badania aktywności konkurencji, oferowanych produktów i cen przez bezpośrednich konkurentów.
• Współpraca z partnerami handlowymi, dystrybutorami w zakresie przygotowania optymalnej oferty produktowej dla klientów
• Czynny udział w procesie zatwierdzania zamówień dla klientów oraz nadzór nad procesem wysyłki towarów
• Aktywne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych - targach, wystawach i sympozjach tematycznych

Wymagania wobec kandydatów:

• Wykształcenie techniczne minimum inżynierskie
• 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży technicznej,
• Znajomość typów i zastosowań instalacji gazowych oraz osprzętu gazowego wysokiego ciśnienia
• Wiedza i doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub doradztwem technicznym, szczególnie w zakresie instalacji gazowych oraz osprzętu gazowego
• Orientacja na klienta, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
• Umiejętność pracy w zespole a zarazem predyspozycja do samodzielnej realizacji zadań bez stałego nadzoru
• Gotowość do częstych podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)
• Znajomość języka angielskiego (min. średniozaawansowana) umożliwiająca komunikację w obszarze rozwiązań technicznych oraz w obszarze negocjacji handlowych

Oferujemy:

• Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji,
• Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe
• Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Aplikacje zawierające poniższą klauzulę prosimy przesyłać na adres:  poland@gcegroup.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia. .