Strona główna » O GCE Polska

O GCE Sp z o.o.

Firma GCE rozpoczęła swoją działalność w Polsce w maju 1998 roku, a kilka miesięcy później został uruchomiony magazyn w Warszawie. W 2001 r. rozpoczęły się prace w kierunku utworzenia europejskiego centrum produkcyjnego zaworów butlowych zlokalizowanego w Sosnowcu. Jeszcze w tym samym roku fabryka nasza uzyskała certyfikat ISO natomiast rok 2002 to już dopuszczenie BAM i ugruntowana pozycja na polskim rynku.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w branży przemysłowej, medycznej, gazów czystych oraz wysokiej czystości. 

Sprzęt spawalniczy

Flagowe produkty takie jak reduktory butlowe, palniki do cięcia czy bezpieczniki dedykowane są do aplikacji przemysłowych wymagających zastosowania gazów technicznych. Dynamicznie rozwijającą się gałęzią są również akcesoria spawalnicze, które same w sobie stanowią ogromny udział w całości rynku przez co cały czas podlegają nieustannemu procesowi udoskonalania w zależności od aktualnych potrzeb rynkowych.

Aplikacje procesowe

Głównymi produktami są tutaj zawory butlowe do wszystkich niemalże gazów technicznych produkowane na większość rynków w Europie. Jako dopełnienie tego działu znajdziemy tutaj również kompleksowy asortyment centralnych systemów zasilania gazem oraz cięcia maszynowego mających zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle.

Wyroby medyczne - wyposażenie szpitali

Reduktory tlenowe, dozowniki tlenu, sprzęt dla tlenoterapii czy w końcu panele ambulansowe znajdujące się na wyposażeniu każdej udającej się na wezwanie karetki pogotowia ratunkowego to kluczowe produkty oferowane dla branży medyczneji. Dla klientów ceniących sobie kompleksowe rozwiązania mamy bogatą ofertę produktów i komponentów dla szpitalnych instalacji gazowych w tym stacje rozprężania, skrzynki zaworo-kontrolne, punkty poboru gazu oraz akcesoria instalacyjne.

Osprzęt do gazów czystych

Najwyższa jakość, niezawodność oraz precyzja działania to właśnie te cechy przypisane są do tej grupy produktów. Panele rozprężające, punkty poboru i reduktory butlowe znajdują zastosowanie w instalacjach laboratoryjnych, firmach zajmujących się chromatografią gazową oraz w aplikacjach do laserów.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt przez nas produkowany odznaczał się wysoką jakością, niezawodnością i bezpieczeństwem. Jako jedna z nielicznych firm nieustannie udoskonalamy nasze produkty wprowadzając coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne mające na celu wygodę i komfort pracy użytkownika.

Ponad 20-letnia obecność na polskim rynku pozwoliła klientom dokładnie poznać oraz przetestować nasze produkty w praktyce, a co za tym idzie wyrobić sobie o nich właściwą opinię. O wysokim poziomie zadowolenia klientów niech świadczy to, że firma ciągle uznawana jest za jednego z liderów polskiego rynku spawalniczego i nieprzerwanie notuje wzrost sprzedaży z każdym rokiem.

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.