Strona główna » Medycyna

Sprzęt medyczny, wyroby medyczne

Wyroby medyczne, sprzęt medyczny służące do dostarczania gazu medycznego są istotną i zwiększającą swój udział częścią działalności grupy GCE. Jesteśmy dumni ze swojego zespołu ekspertów, których celem jest dostarczanie wiodących rozwiązań dla naszych klientów. Współpracujemy z profesjonalnymi pracownikami służby zdrowia oraz dostawcami usług medycznych na całym świecie wspierając ich oraz spełniając oczekiwania ich klientów. 

Firma GCE rozumie potrzebę wysokiego standardu bezpieczeństwa, jakości i niezawodności. Dbamy o globalny system zarządzania jakością i zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są zgodne z obowiązującymi normami jakości i regulacji m.in.: Dyrektywa o Wyrobach Medycznych 93/42 / EEC, ISO 13845. 

GCE dostarcza kompletne systemy zasilania tlenem, podtlenkiem azotu, próżni oraz innymi gazami w szpitalach. Ponadto zaopatrujemy pogotowia, służby ratownicze i firmy zajmujące się opieką domową w sprzęt niezbędny do wykonywania codziennych obowiązków. Dostarczamy rozwiązania tlenoterapii dostawcom usług medycznych, którzy obsługują pacjentów w domach. Dostawcy Ci ufają GCE jako solidnemu partnerowi.

Oferujemy szereg kluczowych urządzeń medycznych w konkurencyjnych cenach m.in:

Posiadając magazyny w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Czechach zapewniamy, że jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych klientów.

Europa Zachodnia jest idealnym przykładem w pełni rozwiniętego już rynku, na którym od wielu lat funkcjonują niemal wszystkie typy klientów i wraz z Europą Wschodnią stanowią główny obszar sprzedaży produktów GCE. Obecność nasza widoczna jest już również w Ameryce Północnej i Południowej, Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w dalszym ciągu dołączają do nich rynki wschodzące takie jak Chiny i Indie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pełną ofertą medyczną - przejdź do strony z naszymi katalogami.