Strona główna » Sprzęt dla ratowników medycznych, karetek pogotowia

Sprzęt dla ratowników medycznych, karetek pogotowia

Sprzęt używany przez ratowników medycznych w placówkach medycznych lub w karetkach pogotowia jest niezwykle ważny i często ratuje życie ludzkie.

GCE oferuje wysokiej klasy sprzęt medyczny dla dzieci i dorosłych, do stosowania w sytuacjach ratujących zdrowie i życie ludzkie, w pomocy doraźnej oraz w nagłych wypadkach. Sprzęt przeznaczony jest do użytku przez pracowników służby zdrowia i ratowników medycznych. Nieodzowny w szpitalnych oddziałach ratunkowych, karetkach pogotowia podczas transportu chorych lub rannych z miejsca zdarzenia do szpitala, oraz na miejscu wypadku.

Kluczowymi produktami GCE umożliwiającymi i ułatwiającymi przeprowadzenie każdej akcji ratowniczej są:

Respiratory medyczne – pomagają pracownikom służby zdrowia i ratownikom medycznym szybko reagować w przypadku pacjentów, którzy wymagają resuscytacji, u których wystąpiło podejrzenie nagłego zatrzymania czynności serca z utratą świadomości i bezdechem. Respiratory oferowane przez GCE mogą być używane w ograniczonych przestrzeniach a także środowisku toksycznym lub o niskiej zawartości tlenu.

Zawory dozujące – kompaktowe urządzenia do podawania tlenu lub gazów znieczulających w tlenoterapii lub w celach uśmierzania bólu. W sytuacjach wymagających nagłej przedszpitalnej opieki stosuje się wersję z przenośnym reduktorem i butlą.

Panele ambulansowe – panele dla karetek wyposażone w jedno, dwa lub cztery gniazda do podawania tlenu lub sprężonego powietrza.