Strona główna » Pełna gama zaworów do gazów medycznych

Pełna gama zaworów do gazów medycznych

Opublikowano 7 październik 2020 przez Anna Switkowska

Grupa GCE oferuje pełną gamę zaworów do gazów medycznych w tym zaworów z RPV i VIPR, które obejmują zarówno redukcję ciśnienia jak i regulację natężenia przepływu. W ofercie znajdują się zawory standardowe butlowe oraz zintegrowane (kombinowane).

Posiadamy długie i bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu bezpiecznych oraz niezawodnych zaworów z których jesteśmy bardzo dumni. W celu zapewnienia niezawodności wszystkie zawory GCE są produkowane i nezależnie sprawdzane w Jednostkach Notyfikowanych pod kątem zgodności z normami EN ISO. Każdy zawór poddawany jest próbom ciśnieniowym.

Zawory zintegrowane

Zawory GCE ze zintegrowanym reduktorem pozwalają na precyzyjną regulację ciśnienia gazu niezbędną w przypadku podłączenia do urządzeń takich jak respiratory, aparaty do znieczulenia czy też bezpośrednio do pacjenta min. w opiece pediatrycznej i neonatologii czyli wszędzie tam gdzie stosowane są najbardziej rygorystyczne wymagania.

Zatwierdzone dla ciśnień roboczych do 300 bar z okresem eksploatacji do 15 lat, zawory MediVital GCE są dostępne z wymiennymi portami wejściowymi i manometrami. Charakteryzują się najwyższą klasą bezpieczeństwa.

Zawory medyczne - zastosowanie

Zawory medyczne GCE stosowane są na całym świecie w szpitalach, karetkach pogotowia, zestawach ratownictwa medycznego oraz tlenoterapii domowej.

Serwis i gwarancja

Wszystkie dostarczane przez nas zawory są objęte wsparciem serwisowym a także 2 letnim okresem gwarancji.

 

Pełna oferta zaworów medycznychprzejdź do strony z zaworami medycznymi.

Szczegółowe informacje o zaworach zintegrowanych Medivitalprzejdź do strony o Medivital.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.