Strona główna » GCE ogłasza zmiany w swoich markach

GCE ogłasza zmiany w swoich markach

Opublikowano 22 maj 2018 przez

Europejski lider w produkcji urządzeń do kontroli przepływu gazu unifikuje swoje portfolio oraz wprowadza nowy brand!

Malmö, Sweden, 22nd May 2018 – Grupa GCE, jako globalny producent profesjonalnego osprzętu gazowego w ciągu wielu lat funkcjonowania utworzyła z sukcesem wiele docenianych przez klientów marek produktów.

W chwili obecnej grupa GCE łączy różne marki znajdujące się w portfolio w trzy brandy: GCE, GCE Healthcare oraz świeżo utworzony GCE Druva.

GCE, jako marka pozostaje wiodącą i nadrzędną dla wszystkich innych produktów i pod-marek. GCE Valves oraz GCE Cutting & Welding Technologies wraz z produktami pokrewnymi pozostają pod nią.

GCE kontynuuje rozwój specjalistycznych produktów klinicznych, a także skierowanych do profesjonalistów operujących w branży medycznej pod marką GCE Healthcare, podczas gdy GCE Central Gas Systems staje się częścią GCE Druva.

Tony Peers, Executive Vice President Marketing w GCE mówi: 

„Ustanowiliśmy pewnego rodzaju standard na globalnym rynku osprzętu gazowego, który pozostanie na pokolenia, a poprzez znaczące inwestycje w dział R&D asortyment nasz nieustająco rośnie i udoskonala się. To jest nasz najnowszy krok w procesie ewolucji aczkolwiek niektóre rzeczy nie zmieniają się nigdy. Wszystkie trzy marki ilustrują nasze zobowiązanie w kwestiach bezpieczeństwa, innowacji, szczerości oraz słuchania klienta.”

Firma GCE powstała w 1987 roku z siedzibą główną na terenie Europy zwiększając swoją obecność na rynku poprzez dwie jednostki produkujące osprzęt medyczny na terenie wielkiej Brytanii i USA. GCE oferuje produkty i rozwiązania techniczne stosowane w wielu rozmaitych aplikacjach od najprostszych reduktorów butlowych poprzez palniki do cięcia na zaawansowanych systemach zasilania do zastosowań medycznych i elektronicznych kończąc.

Film prezentujący dotychczasowy dorobek producenta dostępny jest tutaj:

OUR STORY

Informacja prasowa PDF