Strona główna » GCE Healthcare - Zapotrzebowanie na osprzęt do gazu medycznego podczas Covid-19

GCE Healthcare - Zapotrzebowanie na osprzęt do gazu medycznego podczas Covid-19

Opublikowano 31 marzec 2020 przez Hana Holasová

Raport z 13 marca 2020 r. WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) stwierdza, że u większości osób,  COVID-19 przebiega w sposób łagodny lub nieskomplikowany, u około 14% przebieg jest ciężki, wymagający hospitalizacji i wsparcia tlenem, a 5% będzie wymagać przyjęcia na oddział intensywnej terapii. Dla GCE Healthcare oznacza to duży wzrost zapotrzebowania na nasze produkty do obsługi gazów medycznych. 

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze produkty do kontroli gazów medycznych, GCE Healthcare w naszych jednostkach produkcyjnych w Czechach, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Ameryce Północnej tymczasowo zwiększy moce produkcyjne reduktorów medycznych, przepływomierzy, przenośnych koncentratorów tlenu i innych urządzeń do obsługi gazów medycznych. 

„Aby w tym trudnym czasie zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty, GCE Healthcare, w miarę możliwości na całym świecie wprowadzi dodatkowe zmiany w naszych zakładach produkcyjnych i przeznaczy  więcej zasobów na wsparcie naszego systemu opieki zdrowotnej.” mówi Mike Galvin, dyrektor zarządzający, GCE Healthcare. 

Na całym świecie kraje stosują różne podejścia w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa, co ma wpływ zarówno na łańcuch dostaw, jak i na dystrybucję. GCE podejmuje niezbędne działania, aby ściśle współpracować z naszymi dostawcami i partnerami i aby wspólnie i bezpiecznie stawić czoła tym wyzwaniom.

Naszym drogim klientom chcielibyśmy powiedzieć: W tej wyjątkowej sytuacji, prosimy o cierpliwość w stosunku do nas i naszych procesów. Koncentrujemy się na wprowadzaniu naszych produktów na rynek w takim samym standardzie jakości, co zawsze, ale obecne trudne okoliczności mogą mieć wpływ na czas reakcji i realizacji naszych produktów.

Mike Galvin: „Podczas tej pandemii, GCE Healthcare pomaga zaspokajać potrzeby ludzi na gazy medyczne i jestem dumny, że nasze zespoły na całym świecie dokładają wszelkich starań, by osprzęt dla gazu medycznego ratujący życie, był dostępny dla naszych klientów”.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta lub jednym z naszych przedstawicieli handlowych.