GCE OGłASZA ZMIANY W SWOICH MARKACH DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ close
Strona główna » GCE Healthcare uruchamia platformę do zdalnego monitorowania - Clarity

GCE Healthcare uruchamia platformę do zdalnego monitorowania - Clarity

Opublikowano 28 luty 2018 przez Michaela Němcová

W celu lepszej opieki nad pacjentem, dostawcy urządzeń do tlenoterapii domowej dzięki Clarity mogą monitorować działanie przenośnego koncentratora tlenu GCE, Zen-OTM z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do Internetu.

GCE Healthcare ogłosiło dzisiaj uruchomienie bezpiecznej platformy internetowej, która umożliwi dostawcom urządzeń do tlenoterapii domowej zdalne monitorowanie przenośnego koncentratora tlenu Zen-O ™ (POC).

Clarity wykorzystuje inteligentną i bezpieczną technologię, aby z każdego miejsca, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w zasięgu ręki operatorów dostępne były informacje z urządzenia online. Informacje dotyczą wielkości przepływu, czystości tlenu, lokalizacji urządzenia i żywotności baterii. Mogą oni również zapewnić swoim pacjentom i ich rodzinom dostęp do platformy, dając pacjentom dodatkowe wsparcie.

Platforma wykorzystuje technologię GSM i GPS w urządzeniu POC do przesyłania danych. Ten niezawodny system oznacza, że dostawcy urządzeń do tlenoterapii domowej nie są uzależnieni od tego czy pacjent posiada smartfon czy telefon obsługujący technologię Bluetooth.

Dzięki Clarity dostawcy zachowując niższe koszty operacyjne, mogą zaoferować klientowi lepszą obsługę. Korzystając z Clarity na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym, mogą oni z łatwością sprawdzić, jak działa przenośny koncentrator tlenu Zen-O™ i z wyprzedzeniem uzyskać natychmiastowe powiadomienie o wszelkich problemach.

Donald Oleforo, Product Manager Homecare, powiedział: "Dzięki Clarity, dostawcy urządzeń do tlenoterapii domowej mogą zobaczyć, jak działają ich koncentratory Zen-O™, mają możliwość obserwacji swojej floty POC i interwencji w razie potrzeby. Pomaga przewidzieć moment konserwacji i zaplanować proaktywne wizyty u pacjentów. Pomoże to dostawcom zmniejszyć koszty operacyjne, zaplanować swój czas i zasoby, a w konsekwencji zapewni pacjentom wyższy poziom opieki”.

Clarity daje również użytkownikom i ich bliskim asekurację oraz pewność poprzez obserwację w sieci jak działa ich urządzenie Zen-O.

Podczas opracowywania platformy, firma GCE zdawała sobie sprawę z potrzeby zwiększenia bezpieczeństwa w Internecie i wdrożyła najlepsze w klasie protokoły bezpieczeństwa do przesyłania i przechowywania danych. Wszelkie dane między podłączoną platformą Zen-O ™ i Clarity są również szyfrowane.

GCE planuje wprowadzenie na platformie Clarity dodatkowych funkcji, które umożliwią lekarzom prowadzącym, zdalne zbieranie danych od pacjentów objętych opieką, a także umożliwią monitoring mniejszego, przenośnego koncentratora tlenu Zen-O lite™.

Więcej informacji na stronie www.gcehealthcare.com/clarity.

Informacje dla redaktorów:

Jako część Grupy GCE, światowego lidera w produkcji osprzętu gazowego GCE Healthcare opracowuje i produkuje szereg wysokiej, jakości, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań do gazów medycznych. Pomaga pracownikom służby zdrowia i dostawcom na całym świecie zaspokajać potrzeby pacjentów i osiągać wysokie standardy opieki. Urządzenia zostały zaprojektowane, wyprodukowane i dostarczone zgodnie z najwyższymi standardami i zgodnie z obowiązującymi normami, jakości i regulacjami prawnymi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gcegroup.com