Strona główna » Przemysł stoczniowy

Przemysł stoczniowy

GCE od wielu lat dostarcza osprzęt gazowy do przemysłu morskiego na całym świecie. Podobnie jak w innych aplikacjach tak i tutaj bezpieczeństwo i niezawodność są stawiane na pierwszym planie, a wszystkie urządzenia są indywidualnie sprawdzane i testowane tuż przed opuszczeniem fabryki.

Ponadto oferujemy również produkty służące do rozwiązań mniej standardowych takich jak gaszenie pożarów na statkach czy kolektory do wypełniania gazem obojętnym.

 

Zdjęcie 1

Palnik X21 został stworzony z myślą o najcięższych zastosowaniach w przemyśle stoczniowym. Jest prosty, wytrzymały i niezawodny z możliwością zasilania obydwoma gazami: acetylenem i propanem.

Zdjęcie 2

Palnik X511 w trakcie cięcia.

Zdjęcie 3

Proszkowy system gaśniczy (DCP) służy do gaszenia pożarów na statkach za pomocą suchego proszku, który rozpylany jest ze specjalnych stacji używając azotu jako nośnika.

System ten może być obsługiwany poprzez gaśnicze jednostki ręczne, stacjonarne bądź kombinację obu rozwiązań. Takie rozwiązanie umożliwia wniknięcie proszku do każdego nawet częściowo tylko odsłoniętego miejsca.

GCE dostarcza urządzenia do kontroli całości procesu.