Strona główna » Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy

Gaz jest również kluczowym elementem w branży spożywczej – przykładowo używany podczas serwowania napojów gazowanych czy też zabezpieczania żywności przed zbyt szybkim psuciem się.

Wiodące firmy oczekują najlepszych rozwiązań aby mieć pewność, że ich produkty dotrą do klienta w idealnym stanie.

Od ponad 25 lat GCE dostarcza kompleksowe systemy zaprojektowane tak aby gwarantowały stabilne parametry takie jak ciśnienie i przepływ począwszy od niewielkich instalacji zasilanych z butli aż po w pełni automatyczne zasilane ze zbiorników w przypadku większego zapotrzebowania.

Względy bezpieczeństwa szczególnie istotne są w przypadku produktów używanych w zamkniętych pomieszczeniach dlatego też produkty GCE w standardzie posiadają podwójny system zabezpieczenia w celu zapewnienia maksymalnej ochrony.

 

Guinness

Produkt ten wymaga mieszanki azotu z dwutlenkiem węgla podawanej w idealnej powtarzalności. Specjaliści z firmy Diageo już dawno przekonali się korzyściach wynikających z zastosowania oferowanego przez GCE wielostopniowego systemu regulacji w celu uzyskiwania idealnej miary napoju niezależnie od zmian ciśnienia w butli.