SIMPLY SAFE – TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY GCE! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ close
Strona główna » O nas » Praca - dołącz do nas

Praca - dołącz do nas

O firmie:

Firma GCE Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Gas Control Equipment. Na polskim rynku od blisko 20 lat zajmujemy się rozwojem sprzedaży osprzętu gazowego w czterech segmentach:

• osprzęt spawalniczy
• osprzęt medyczny
• osprzęt do gazów specjalnych
• zawory butlowe

Obecnie poszukujemy kandydatów z terenu Warszawy na stanowisko: DORADCA TECHNICZNY ds. spawalnictwa

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie rozbudowa istniejących i tworzenie nowych kanałów dystrybucji, a także aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

• Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Handlowa znajomość rynku spawalniczego bądź pokrewnego (dystrybucja – klient końcowy)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (min. 2-3 dni w tygodniu)

Firma oferuje:

• Pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość rozwoju w ramach europejskich struktur firmy
• Intensywny program szkoleniowy
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/- na pracą w naszej firmie, wyślij swoje CV na adres: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.